Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Konsultacje projektów statutów jednostek pomocniczych gminy

03 Marzec 2020

Konsultacje trwają od 3 marca do 10 kwietnia 2020 roku.

Udział w konsultacjach projektów statutów mogą brać mieszkańcy danego sołectwa, bądź osiedla. W okresie trwania konsultacji projekty statutów jednostek pomocniczych gminy Krzeszowice udostępnione są do publicznego wglądu w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4, 32-065 Krzeszowice, pok. 4 oraz na stronie internetowej gminy Krzeszowice www.krzeszowice.pl.
Wszelkie uwagi, opinie i wnioski mieszkańców należy składać za pomocą formularza na adres:  Urząd Miejski w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4, 32-065 Krzeszowice lub na adres poczty elektronicznej: do dnia 10 kwietnia 2020 roku.
Wyniki konsultacji mają charakter opiniodawczy i nie będą wiążące dla organów gminy.

Projekty statutów do pobrania

doc formularz uwag do konsultacji statutów.doc 20-03-03 12:22 31.5KB pobierz plik: formularz uwag do konsultacji statutów.doc
docx klauzula informacyjna.docx 20-03-03 12:23 14.72KB pobierz plik: klauzula informacyjna.docx