Marii, Marzeny, Ryszarda

Krzeszowicki Wigilijny Stół w najbliższą niedzielę

12 Grudzień 2017

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy i Goście

Przed nami przedświąteczny weekend. W radosnym oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spotkajmy się w Krzeszowicach w atmosferze życzliwości, dobrej woli i zrozumienia potrzeb innych ludzi. W scenerii dwudniowego Jarmarku Tradycji i Rękodzieła, organizowanego przez Centrum Kultury i Sportu , szczególnego znaczenia nabiera nasz

„Krzeszowicki Wigilijny Stół” –  przygotowany wspólnie z Firmą BOSTAR Krzeszowice i Niepublicznym Przedszkolem „Tuptusie".

Zapraszamy w niedzielę 17 grudnia o godz. 12.00 na Rynek, gdzie będzie można skosztować tradycyjnych wigilijnych potraw, obejrzeć żywą szopkę i zaopatrzyć się w świąteczne dekoracje                               i upominki. Najmłodszych zapraszam szczególnie do udziału w warsztatach świątecznych, które zakończą się wspólnym ubieraniem choinki a każdy uczestnik warsztatów otrzyma drobny upominek. Jak co roku zbierać będziemy także żywność dla potrzebujących pomocy mieszkańców naszej gminy.

Wacław Gregorczyk - Burmistrz Gminy Krzeszowice