Marka, Wiktoryny, Zenona
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

MANIA PRACOWANIA VII dla mieszkańców powiatu

15 Kwiecień 2021

Starosta Krakowski zaprasza do wzięcia udziału w projekcie pn.: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie krakowskim – MANIA PRACOWANIA VII”

realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, 8 Oś Priorytetowa Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa – projekty Powiatowych Urzędów Pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

Projekt będzie realizowany przez Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego w okresie od 1 lutego 2021 roku do 31 grudnia 2022 roku.

Wartość projektu wynosi 14 862 584,09 zł.
Celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia 1144 osób w wieku 30 lat i więcej, pozostających bez pracy w powiecie krakowskim.
USŁUGI W RAMACH PROJEKTU PROPONOWANE MIESZKAŃCOM POWIATU KRAKOWSKIEGO:
- pośrednictwo pracy
- poradnictwo zawodowe
- organizacja staży
- organizacja szkoleń zawodowych
- jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej
- finansowanie kosztów studiów podyplomowych.

Wszystkich zainteresowanych (zarówno osoby bezrobotne, jak i pracodawców) zapraszamy do Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego w Krakowie oraz Filii w Skawinie, Słomnikach i Krzeszowicach.

Więcej informacji i dokumenty do pobrania: https://uppkrakow.praca.gov.pl/-/14947652-mania-pracowania-vii

Źródło: powiat.krakow.pl