przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Celiny, Hilarego, Janusza
przejdź do stopki

MISTRZOWIE AGRO 2021 - zgłoś swoich kandydatów

08 Październik 2021
kategoria:
Aktualności
 

MISTRZOWIE AGRO 2021 Zgłoś swoich kandydatów do nagród dla sołtysów i sołectw, rolników, gospodyń, KGW oraz gospodarstw agroturystycznych


Już po raz trzeci zostaną przyznane prestiżowe nagrody w wielkim konkursie MISTRZOWIE AGRO. To największy ogólnopolski plebiscyt wiejski i rolniczy, który w naszym województwie jest prowadzony przez "Gazetę Krakowską", a w całej Polsce także przez inne dzienniki regionalne oraz ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro". Plebiscyt organizowany jest z okazji Centralnych Targów Rolniczych - największych targów nowoczesnych technologii dla rolnictwa w Polsce, których tegoroczna edycja odbędzie się od 26 do 28 listopada.

Kandydatów do tytułów w plebiscycie nominują partnerzy i patroni akcji, dziennikarze, a także nasi Czytelnicy - mieszkańcy sołectw z naszego województwa.

Listę kandydatów do nagród opublikujemy w środę, 13 października i tego dnia rozpocznie się głosowanie.

W tym roku nagrody w konkursie MISTRZOWIE AGRO zostaną przyznane w sześciu kategoriach. W dwóch z nich - Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku - laureaci zostaną wybrani najpierw osobno w każdym powiecie, a następnie awansują oni do wojewódzkiego finału. W kategoriach Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Sołectwo Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku głosowanie będzie prowadzone w skali całego województwa.

Więcej informacji i formularz zgłoszenia na stronie: https://gazetakrakowska.pl/mistrzowie-agro-2021-zglos-swoich-kandydatow-do-nagrod-dla-soltysow-i-solectw-rolnikow-gospodyn-kgw-oraz-gospodarstw/ar/c15-15815414

Źródło: www.gazetakrakowska.pl