Sergiusza, Teofila, Zyty
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Małopolski Festiwal Smaku zawita do Krzeszowic

15 Wrzesień 2016

Małopolski Festiwal Smaku, w tym roku pod hasłem „Zjedz na polu”

pojawi się w Krzeszowicach. 18 września o godz. 12:00 na Rynku rozpocznie się kolejna edycja tegorocznej imprezy.
W tym roku Małopolanie mają możliwość degustowania regionalnych przysmaków wykorzystanych w daniach światowej kuchni i serwowanych z food trucków.

W Krzeszowicach, podobnie jak w innych miastach odwiedzanych przez Małopolski Festiwal Smaku, w specjalnie zaaranżowanej ciężarówce-kuchni odbędą się pokazy gotowania i degustacje.

Odwiedzający będą mogli kupić regionalne produkty od lokalnych producentów.
Podczas festiwalu zaplanowano również atrakcje sportowe – w tym próbę pobicia rekordu przejechanych kilometrów na rowerach tandemowych. Całość umili koncert zespołu Hatbreakers i projekcja filmu „Ugotowany” w ramach wieczornego kina letniego.
Małopolski Festiwal Smaku jest wspierany przez Partnerów – Makro Cash and Carry Polska ufundowało produkty do pokazów kulinarnych, natomiast Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA – nagrody w postaci voucherów.

Do zobaczenia na Rynku w Krzeszowicach!

Program

Kolejne wydarzenia z cyklu Małopolski Festiwal Smaku - Zjedz na Polu odbędą się w:
Tarnowie – 25 września,
Wadowicach – 2 października,
Krakowie – w dniach 15-16 października, w  Hotelu Forum Przestrzenie jako wydarzenie towarzyszące Najedzonym Fest, organizowane pod nazwą „Najedzeni Fest Małopolskim Smakiem”.

Serdecznie zapraszamy!