Anieli, Kasrota, Soni
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Mamy 65 671,82 zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

13 Styczeń 2019

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach informuje,

że w dniu 13 stycznia podczas 27. Finału na terenie Gminy Krzeszowice zebraliśmy 65 671,82 zł. Mimo fatalnej pogody po raz kolejny udało się pobić zeszłoroczny rekord - w roku 2018 zebraliśmy 65 108,72.

Na wynik zbiórki w 2019 r. złożyła się zawartość 51 puszek kwestarskich, 1 skarbony stacjonarnej i kwota 460,00  zł ze sprzedaży gadżetów WOŚP. W puszkach znalazła się także minimalna ilość waluty zagranicznej - jej wartość określi w rozliczeniu końcowym Fundacja WOŚP.

Rekordowe puszki:

- 4 564,42 zł - Jakub Izdebski z Krzeszowic

- 4 250,01 - burmistrz Wacław Gregorczyk

- 3 782,19 zł - Piotr Kaim z OSP Wola Filipowska

27. Finał Welkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się Światełkiem do Nieba na placu targowym w Krzeszowicach  z udziałem jednostek OSP z naszej gminy.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, darczyńcom, komisji przeliczającej puszki oraz wszystkim zaangażowanym i pomagającym w organizacji zbiórki i imprez towarzyszących.

Janina Walkowicz- szef Sztabu WOŚP przy Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach