Bony, Horacji, Jerzego

Mamy ponad 90 tysięcy złotych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

12 Styczeń 2020

Z przyjemnością informujemy,

że w dniu 12 stycznia podczas 28. Finału na terenie Gminy Krzeszowice zebraliśmy 90 692,37 zł. Po raz kolejny udało się pobić zeszłoroczny rekord - w roku 2019 zebraliśmy 65 820,28.

Na wynik tegorocznej zbiórki złożyła się zawartość 55 puszek kwestarskich i kwota 804,20 zł ze sprzedaży gadżetów WOŚP. W puszkach znalazła się także pewna ilość waluty zagranicznej - jej wartość określi w rozliczeniu końcowym Fundacja WOŚP.

Rekordowe puszki:

- 4 667,59 zł - Anna Kasprzyk z OSP Wola Filipowska

- 4 542,20 zł - Maja Mucha, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej

- 4 055,64 zł - burmistrz Wacław Gregorczyk.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się Światełkiem do Nieba na placu targowym w Krzeszowicach  z udziałem jednostek OSP z naszej gminy.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, darczyńcom, komisji przeliczającej puszki oraz wszystkim zaangażowanym i pomagającym w organizacji zbiórki i imprez towarzyszących.

Janina Walkowicz- szef Sztabu WOŚP przy Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach