Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Masz Głos w swoim regionie

09 Wrzesień 2019

W całym kraju rusza kolejna edycja akcji Masz Głos,

która zmienia Polskę lokalnie i buduje dialog pomiędzy społecznością lokalną a władzami samorządowymi. Jeśli chcesz ścieżki rowerowej, lepiej oświetlonej drogi albo marzysz o warsztatach dla rodzin, akcja Masz Głos jest dla Ciebie. Organizatorzy – Fundacja Batorego i partnerzy – już od września zapraszają do rejestracji na stronie www.maszglos.pl. Udział jest bezpłatny, a może wiele zmienić w Twojej miejscowości.
W akcji Masz Glos udział biorą organizacje społeczne, stowarzyszenia, fundacje, grupy sąsiedzkie, młodzieżowe rady gmin i rady seniorów, sołectwa, rady osiedli, lokalne gazety i portale informacyjne oraz grupy nieformalne, a także instytucje publiczne (np. szkoły, biblioteki, ośrodki kultury).

pdf Masz Głos_Informacja prasowa woj. małopolskie.pdf 19-09-11 07:35 172.14KB pobierz plik: Masz Głos_Informacja prasowa woj. małopolskie.pdf