Marii, Marzeny, Ryszarda
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zamknięta do odwołania

24 Marzec 2020

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek, a co za tym idzie Miejsko-Gminna Biblioteka w Krzeszowicach wraz z jej filiami zostaje zamknięta do odwołania.
W związku z powyższym:
• wstrzymane są wypożyczenia oraz zwroty materiałów bibliotecznych,
• odwołane zostają wszystkie wydarzenia z udziałem publiczności,
• nie nalicza się opłat za przetrzymanie wypożyczonych materiałów w czasie zamknięcia biblioteki,
• wszystkie książki, których termin zwrotu przypadał na czas zamknięcie biblioteki, zostają automatycznie prolongowane aż do czasu jej ponownego otwarcia dla czytelników.

O terminie ponownego otwarcia biblioteki i nowych terminach wydarzeń będziemy informować na bieżąco w naszej stronie internetowej.

Przypominamy, iż biblioteka świadczy też usługi on-line. Szczegółowe informacje na stronie http://www.bibliotekakrzeszowice.pl/