Jarosława, Marka, Wiki

Odbiór odpadów komunalnych

19 Grudzień 2022

Szanowni Mieszkańcy!

Burmistrz Gminy Krzeszowice uprzejmie informuje, że z powodu występujących trudnych warunków na drogach, odbiór odpadów komunalnych z niektórych posesji, w terminie zgodnie z harmonogramem, jest niemożliwy.
Firma odbierająca odpady komunalne, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIKI Mieczysław Jakubowski, dokłada wszelkich starań by odbiory przebiegały sprawnie i bez przeszkód. Jednak należy pamiętać, że w takich warunkach atmosferycznych nacisk kładzie się na bezpieczeństwo oraz uniknięcie ryzyka uszkodzenia mienia.
Odbiór odpadów z nieruchomości, do których nie udało się dojechać w wyznaczonym terminie, nastąpi w najbliższym możliwym czasie po ustąpieniu trudności uniemożliwiających odbiory odpadów.
Prosimy o zgłaszanie adresów posesji, z których odpady nie zostały odebrane, pod numerami: 800 012 287, 12 267 57 98 (P.W. MIKI Mieczysław Jakubowski) lub 12 252 08 21 (Referat Gospodarki Komunalnej UM).
Wszelkie interwencje i uwagi, związane z utrzymaniem przejezdności dróg należy zgłaszać do zarządców dróg.

Numery telefonów znajdują się na stronie internetowej gminy http://www.gminakrzeszowice.pl/aktualnosci/index/Telefony-interwencyjne-Akcji-Zima-20222023/idn:3206