Alfa, Leonii, Tytusa

Oświadczenie Burmistrza Gminy Krzeszowice w sprawie postępowania prowadzonego przez Centralne Biuro Antykorupcyjne

31 Grudzień 2015

Krzeszowice, 31 grudnia 2015 r.

Oświadczenie Burmistrza Gminy Krzeszowice
w sprawie postępowania prowadzonego
przez Centralne Biuro Antykorupcyjne

W związku z pojawiającymi się zapytaniami i informacjami, w tym informacjami prasowymi oraz publikowanymi na portalach społecznościowych, dotyczącymi postępowania prowadzonego przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach oświadczam, że CBA prowadzi postępowanie na wniosek Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Ze względu na charakter postępowania prowadzonego w trybie Kodeksu postępowania karnego, które to przepisy mają charakter szczególny w stosunku do przepisów ustawy o dostępie do informacji publicznej – wszelkich informacji udzielać mogą tylko i wyłącznie organy prowadzące postępowanie tj. Prokuratura Okręgowa w Krakowie.

Burmistrz Gminy Krzeszowice