do góry
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr
Strona główna Aktualności

PŁATNE STAŻE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA

14 Maj 2018
kategoria:
Aktualności

Jeśli jesteś osobą niepracującą tj. bezrobotną, bierną zawodowo masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia.

Ruszył nabór do projektu „Aktywni - Efektywni”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.
Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z:
1.płatnych staży z możliwością późniejszego zatrudnienia. Każdy staż jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb uczestników.
2.Dodatkowym bonusem jest udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych dopasowanych do ich potrzeb i predyspozycji.
3.Wszyscy uczestnicy projektu mają też gwarancję wsparcia ze strony osobistego opiekuna i innych specjalistów, również tych branżowych.
4.Udział w programie gwarantuje zwrot kosztów dojazdu na zajęcia i do miejsc stażowych.
Aby wziąć udział w projekcie „Aktywni - Efektywni” osoba musi spełniać podstawowe warunki, tj.:
1.mieć od 18 do 64 lat;
2.mieszkać na terenie miasta Kraków, bądź powiatu krakowskiego;
3.być osobą w trudnej sytuacji życiowej (np. bezrobotną, bierną zawodowo, w obecnej chwili bez dochodu, osobą z niepełnosprawnościami, osoby korzystające z Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej, kwalifikujące się do objęcia pomocą społeczną, innej trudnej sytuacji życiowej).
Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY !!
Trwa rekrutacja do projektu – liczba miejsc ograniczona.
Dlaczego warto wybrać się na staż?
Udokumentowany staż pracy danej osoby może mieć znaczenie już na etapie rekrutacji. Jest bowiem okazją do pozyskania doświadczenia w pracy na danym stanowisku, którego często żąda przyszły pracodawca od kandydatów, sprawdzenia się w wymarzonej pracy, nawiązania kontaktów zawodowych i wyrwania się z pętli bezrobocia. Stały miesięczny dochód (stypendium stażowe) jest dodatkowym atutem. Założeniem systemu stażowego jest sprawdzenie się na danym stanowisku, by później otrzymać zatrudnienie na etacie.
Zgłoszenia do udziału w projekcie są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej www.aktywniefektywni.info.pl
Projekt realizuje InBIT sp. z o.o. - dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 626 00 95 / 12 617 18 91, e-mail: oraz w Biurze Projektu: ul. Szlak 8a/5, 31-161 Kraków.