Sergiusza, Teofila, Zyty

Podziękowanie za Krzeszowicki Wigilijny Stół

17 Grudzień 2018

Szanowni Państwo,

dobiega końca 2018 rok. W tym szczególnym czasie, już po raz czwarty zgromadziliśmy się na Rynku w Krzeszowicach podczas „Krzeszowickiego Wigilijnego Stołu”.

Cieszę się, że właśnie to przedświąteczne spotkanie symbolicznie zamyka ciekawy i bogaty w wydarzenia integrujące mieszkańców rok, gdyż pokazuje, że potrafimy poświęcić czas nie tylko na przygotowanie do świąt we własnym domu, ale także ofiarować go innym.

Liczna obecność mieszkańców i gości, Jarmark Tradycji i Rękodzieła z urozmaiconymi kramami, koncerty, degustacja potraw wigilijnych, warsztaty świąteczne dla dzieci, zakończone wspólnym ubieraniem choinki a także zbiórka żywności dla osób i rodzin potrzebujących wsparcia sprawiły, że krzeszowicki Rynek tętnił życiem i promieniował świąteczną atmosferą.

Serdeczne podziękowania za życzliwość, zaangażowanie i pomoc w organizacji tego spotkania świątecznego oraz zbiórki żywności składam:

Firmie BOSTAR Krzeszowice
Niepublicznemu Przedszkolu „Tuptusie” w Krzeszowicach
Rejonowej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu w Krzeszowicach
Intermarche Krzeszowice
Mili S.A.
Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej.

Burmistrz Gminy Krzeszowice
Wacław Gregorczyk