Marii, Marzeny, Ryszarda

Podziękowanie za Krzeszowicki Wigilijny Stół

18 Grudzień 2017

Szanowni Państwo,
pragnę podziękować wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie

do wspólnego spędzenia czasu na krzeszowickim Rynku i wzięli udział w Jarmarku Tradycji i Rękodzieła oraz „Krzeszowickim Wigilijnym  Stole”. Radosna atmosfera kiermaszu, dźwięk kolęd, zapach wigilijnych potraw, warsztaty plastyczne zakończone wspólnym ubieraniem choinki – to wszystko złożyło się na niepowtarzalny klimat przedświątecznego spotkania.

Dzięki Państwa życzliwości

w ciągu minionego tygodnia i w niedzielę zebraliśmy znaczną ilość żywności, która za pośrednictwem pracowników socjalnych trafi przed świętami do potrzebujących pomocy mieszkańców naszej gminy.
Serdeczne podziękowania za życzliwość, zaangażowanie i pomoc w organizacji tego spotkania świątecznego składam:
Firmie BOSTAR Krzeszowice
Niepublicznemu Przedszkolu „Tuptusie” w Krzeszowicach
Rejonowej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu w Krzeszowicach
Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach.
Nasze miasto zyskało w tym roku nową oprawę świąteczną Rynku – stało się to możliwe dzięki pomocy Firmy Budimex SA oraz Firmy Budowlanej Brukman, za co równie serdecznie dziękuję.

Burmistrz Gminy Krzeszowice
Wacław Gregorczyk