Jarosława, Marka, Wiki

Poszukiwani wychowawcy do zajęć z profilaktyki uzależnień

08 Styczeń 2016

Gmina Krzeszowice poszukuje osób do prowadzenia zajęć z zakresu profilaktyki uzależnień na podstawie umowy o świadczenie usług.
Planowana realizacja zadania: od dnia 25 stycznia 2016 r. do dnia 17 czerwca 2016 r., w godzinach popołudniowych.
Wymagane kwalifikacje: studia wyższe z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej, socjologii, socjoterapii, pedagogiki opiekuńczo wychowawczej, profilaktyki uzależnień, psychologii lub inne pokrewne.
Termin dostarczenia dokumentów do dnia: 14 stycznia 2016 r.
Dokumenty potwierdzające w/w kwalifikacje, CV, telefon do kontaktu, można przesłać e-mailem na adres: lub dostarczyć osobiście pod adres: ul. Kościuszki 43, 32-065 Krzeszowice, do: Pełnomocnika Burmistrza ds. Przeciwdziałania Uzależnieniom, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu spotkania.
Nr telefonu do kontaktu: 12 2820100.