Alfa, Leonii, Tytusa

Powiadomienie przedsiębiorstw komunikacji publicznej o przewidywanym wystąpieniu utrudnień w ruchu drogowym

01 Czerwiec 2023

Burmistrz Gminy Krzeszowice informuje, iż w związku z organizowanym VIII Gminnym Rajdem Rowerowym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na następujących trasach:

Trasa – godz.13.00 start z Krzeszowic z Rynku,  ul. Krakowska 0,3 km m., ul. Apteczna 0,1 km., ul. Szkolna 0,1 km,  ul. Sportowa 0,5 km., ul. Batalionów Chłopskich 0,2 km., ścieżka  rowerowa do ul. Żbickiej ok.1 km., ul. Żbicka 4 km., Pisary - ul. Kasztanowa 2 km. do tzw. Rędzin, ul. Krzeszowicka 1 km., ul. Zimna Woda 2 km., droga krajowa 79 ok. 0,2 km., ul. Gwoździec i ul. Leśna i ul. Bronowicka 3,3 km., ul. Zwierzyniecka do Frywałdu 4,5 km,., ul. Kopalniana 2 km., ul. Porfirowa 2 km., ul. Mądrzyka i ul. Tenczyńska i ul. Zwierzyniecka 3,5 km., skrzyżowanie z drogą krajową 79., ul. Daszyńskiego 1,2 km., ul. Wyki 0,3 km., ul. Krakowska 0,3 km. Zakończenie: Rynek Krzeszowice.

Łącznie około 28,5 km, przewidywany czas przejazdu około 2 godz.30 min.

Rajd organizowany dnia: dnia 11 czerwca 2023 roku (niedziela).
Planowany przejazd rajdu w godzinach: od 13.00 do około 15.30.

Organizator rajdu zastrzega, że czas i trasa przejazdu rajdu może ulec zmianie np. ze względów pogodowych.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.