Marka, Wiktoryny, Zenona
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krzeszowicach

03 Marzec 2016

W Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach pod patronatem Burmistrza Gminy Krzeszowice odbywają się bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskiwania funduszy europejskich.
Kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 11.03.2016 r. w godzinach: 10.00-14.00 w Krzeszowicach przy ul. Ogrodowej 1 segment B pokój nr 1. Spotkania odbywają się według kolejności zgłoszeń. Zapisy prowadzone są pod następującymi numerami telefonów: 12 252-08-23 (Referat Wspierania Przedsiębiorczości), 600-067-995 (Doradca Burmistrza Dorota Marek).
Konsultacje prowadzą pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich z Krakowa. Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców, osób fizycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji, organizacji, itd. - dotyczą m. in. możliwości uzyskania dofinansowania ze środków unijnych (zarówno przy wykorzystaniu dostępnych środków bezzwrotnych, jak i wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek) w zakresie:
-    otwierania i rozwoju działalności gospodarczej,
-    szkoleń podnoszących kwalifikacje,
-    rozwoju inwestycji w zakresie edukacji i kultury, a także ochrony środowiska.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem funduszy