Marka, Wiktoryny, Zenona
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Punkt Szczepień Powszechnych w Krzeszowicach - otwarcie 12 maja

07 Maj 2021

Informujemy, że od 12 maja 2021 rozpocznie działalność Punkt Szczepień Powszechnych,

zlokalizowany w Krzeszowicach, przy ul. Szkolnej 7 (hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Krzeszowicach – wejście od strony placu F. Kulczyckiego), utworzony z inicjatywy Marszałka Województwa Małopolskiego Łukasza Smółki oraz Starosty Krakowskiego Wojciecha Pałki, zorganizowany dzięki współpracy Gminy Krzeszowice, Ośrodka Rehabilitacji Narządu Ruchu Krzeszowice oraz Zespołu Przychodni i Ośrodków Zdrowia Krzeszowickie Centrum Zdrowia.

Podmiotami (operatorami) realizującymi szczepienia będzie: Zespół Przychodni i Ośrodków Zdrowia Krzeszowickie Centrum Zdrowia wraz z Ośrodkiem Rehabilitacji Narządu Ruchu Krzeszowice. 15 kwietnia 2021 roku Gmina Krzeszowice podpisała porozumienie z ww. podmiotami, zawierające warunki współpracy oraz zasady organizacji działania punktu.

Ze względu na ograniczone dostawy szczepionek, ilość miejsc w maju będzie również ograniczona.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZCZEPIENIE W PUNKCIE SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH W KRZESZOWICACH?

- Zadzwoń na numer punktu szczepień: 600 585 933 (czynny codziennie poniedziałek – piątek od 8:00 do 15:00)
- Zadzwoń na numer punktu szczepień: 662 377 968 (czynny codziennie poniedziałek – piątek od 8:00 do 15:00)
- Zadzwoń na bezpłatną i całodobową infolinię: 989 (czynny całodobowo)
- Skorzystaj z e-rejestracji na pacjent.gov.pl