przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Błażeja, Margerity, Saturnina
SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GMINNYCH
przejdź do stopki

Remont I piętra w KCZ

23 Maj 2016
kategoria:
Aktualności

W budynku Krzeszowickiego Centrum Zdrowia, przy ulicy Krakowskiej 8 w Krzeszowicach, przeprowadzony zostanie remont I piętra.

Budynek KCZ przy ul. Krakowskiej był budowany dawno, a obiekty służby zdrowia wymagają zapewnienia dostępności dla osób niepełnosprawnych. Po remoncie poprawią się też warunki przyjmowania pacjentów i pracy personelu naszej placówki medycznej – mówi burmistrz Wacław Gregorczyk.
Celem remontu jest dostosowanie pomieszczeń budynków Krzeszowickiego Centrum Zdrowia dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W ramach remontu wykonane zostaną: poszerzenie otworów drzwiowych, wyburzenie części istniejących ścian, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, malowanie i odnowa ścian, wymiana urządzeń higieniczno sanitarnych, dostosowanie oraz przeróbka instalacji wodno - kanalizacyjne do montowanych urządzeń, remont istniejącej instalacji elektrycznej, wymiana grzejników.
Umowa została zawarta 10 maja 2016 r. z firmą INVEKO S.C. Rafał Gut, Marcin Gut z siedzibą w Libiążu. Koszt prac budowlanych wynosi 283 542,59 zł brutto. Planowany termin realizacji robót ustalono na okres od 13 czerwca  2016 r. do 12 sierpnia 2016 r. Wykonawca musi liczyć się z utrudnieniami w trakcie realizacji prac, gdyż będą one przeprowadzane na czynnym obiekcie. Zobowiązany jest do zachowania całkowitego bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie budowy. Roboty będą przeprowadzane w godzinach 7.00-21.00 od poniedziałku do soboty.