Marka, Wiktoryny, Zenona
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Rozpoczął się nabór fiszek do Programu Rewitalizacji Gminy Krzeszowice

28 Październik 2016

Na wczorajszej sesji Rada Miejska w Krzeszowicach podjęła uchwałę nr XXV/265/2016

z dnia 27 października 2016 roku w sprawie przystąpienia do sporządzenia Programu Rewitalizacji Gminy Krzeszowice na lata 2015 – 2022. – Program ten będzie dotyczył wyznaczonego wcześniej obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Są to tereny położone na części działek w osiedlach Centrum i Parkowe w Krzeszowicach – informuje Jan Bereza, sekretarz Gminy Krzeszowice.

W związku z podjęciem uchwały przez Radę Miejską Burmistrz Gminy Krzeszowice ogłosił nabór fiszek przedsięwzięć rewitalizacyjnych.

Nabór ten będzie trwał w dniach 28 października – 7 listopada i dotyczy jednostek gminnych oraz podmiotów zewnętrznych - publicznych, społecznych (w tym organizacji pozarządowych) i podmiotów gospodarczych.

Więcej informacji w załączeniu.