Marii, Marzeny, Ryszarda
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Rozstrzygnięcie konkursu Nie spalam śmieci - jestem eko

10 Styczeń 2020

Od 2 grudnia 2019 r. trwała akcja Straży Miejskiej Gminy Krzeszowice Nie spalam śmieci – jestem eko.

Do siedziby Straży Miejskiej mieszkańcy naszej gminy zgłaszali się po odbiór tabliczki z takim właśnie napisem. Nstepnie dostarczyli osobiście lub przysłali na adres fotografię tabliczki zawieszonej na furtce lub budynku.
30 grudnia 2019 roku spośród przysłanych fotografii wylosowano zwycięzcę konkursu.

Nagrodzonym okazał się Kacper Ropka - mieszkaniec Krzeszowic. Nagrodę - czujnik czadu, ufundował Ireneusz Kurdziel. W konkursie wzięło udział 26 osób.

Ponieważ w siedzibie Straży Miejskiej w Krzeszowicach pozostały jeszcze do wydania tabliczki, w najbliższym czasie zostanie ogłoszona II edycja tego konkursu. Nagrodą, podobnie jak w I edycji, będzie czujnik czadu.
Zapraszamy do udziału!