przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
przejdź do stopki

Rusza konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę - doceńmy KGW Filipowianki

14 Listopad 2022
kategoria:
Aktualności

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną.

Głosowanie trwa od 14 do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos.
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie "Mamy FIO-ła na Małopolskę", czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie. W roku 2022 zrealizowano 89 inicjatyw, z czego 1 na terenie gminy Krzeszowice.

Doceńmy Koło Gospodyń Wiejskich "FILIPOWIANKI" w Filipowicach.

Realizator: Koło Gospodyń Wiejskich "FILIPOWIANKI" w Filipowicach, gmina Krzeszowice
Projekt: „KGW "FILIPOWIANKI" - budowanie świadomości wizerunku i marki naszego KGW - działania promocyjne.”
Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Koła Gospodyń Wiejskich Filipowianki poprzez promocję działań i wzrost rozpoznawalności KGW w lokalnej społeczności dzięki organizacji dnia otwartego KGW oraz warsztatów dla mieszkańców z wykorzystaniem zakupionej drukarki i przypinkownicy.
Zagłosuj: https://malopolskalokalnie.pl/kgw-filipowianki/
Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy wybranej przez internautów jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.
Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:
1. wejść na stronę pod adresem https://malopolskalokalnie.pl/glosowanie/
2. wybrać najciekawszą inicjatywę
3. zagłosować,
4. potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.
UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego urządzenia oraz z jednego adresu IP. Głosowanie trwa do 27 listopada do godziny 12.00.
Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej.  
Zapraszamy do obserwowania profilu Facebook   i udziału w wydarzeniu.
Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Komitet ds. Pożytku Publicznego. Projekt "Małopolska Lokalnie" dofinansowany jest ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego, Powiatu Wielickiego i Alexander Mann Solutions. Partner projektu: Województwo Małopolskie.