Marii, Marzeny, Ryszarda
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Ruszają prace na drogach

19 Marzec 2019

1 marca 2019 roku, w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego, burmistrz gminy Krzeszowice podpisał umowy na następujące zadania drogowe:

- etap III (ostatni) przebudowy odcinka drogi publicznej gminnej, łączącej  osiedla Czatkowice i Żbik w Krzeszowicach.

Zakres prac obejmuje  wykonanie nawierzchni asfaltowej jezdni,  chodnika i ścieku ulicznego. Wykonawcą jest Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Alwerni. Termin realizacji do 30 maja br., wartość  - 244 267,54 zł.
- modernizacja ul. Krzywej w Krzeszowicach. Zakres prac obejmuje wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej drogi wraz z częściową wymianą krawężników. Wykonawcą jest Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Alwerni. Termin realizacji do 31 lipca br., wartość - 94 752,09 zł.
- modernizacja ul. Gwoździec w Nawojowej Górze. Zakres prac obejmuje odcinek  dł. ok.  230 mb ul. Gwoździec od skrzyżowania z ul. Nawoja do przepustu: wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej drogi wraz z ułożeniem krawężników i ścieku ulicznego. Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Olkuszu S.A. Termin realizacji do 30 kwietnia br., wartość - 173 182,93 zł.

Tekst i fot.: WIT UMK