Anieli, Kasrota, Soni
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Setna rocznica urodzin

18 Październik 2016

W dniu  16 października 2016 roku setną rocznicę urodzin obchodziła Pani Jadwiga Hrycaniuk.

Dostojna Jubilatka urodziła się w miejscowości Zalas, gdzie przez całe swoje życie mieszka. Od 33 lat jest wdową. Pani Jadwiga Hrycaniuk wychowała troje dzieci,  ma siedmioro wnuków i siedmioro prawnuków. Zajmowała się pracą na gospodarstwie, prowadziła dom i wychowywała dzieci.
Jest pogodną, towarzyską i ciepłą osobą i to jest najpewniej recepta na długowieczność.

W poniedziałek 17 października Jubilatkę odwiedzili:

burmistrz Gminy Krzeszowice -  Wacław Gregorczyk,  przewodniczący Rady Miejskiej – Adam Godyń, sołtys i radny Rady Miejskiej w Krzeszowicach – Henryk Woszczyna oraz  kierownik Urzędu Stanu Cywilnego -  Marzena Zakrzewska-Szpak.

Listy gratulacyjne przesłali również: Pani Beata Szydło - Premier RP i Józef Pilch – Wojewoda Małopolski.

Czcigodna Jubilatko, niech Pani życie będzie jak najdłuższe, w dobrym zdrowiu, bogate w szczęśliwe chwile.