Bony, Horacji, Jerzego

Spotkanie informacyjne dla grup nieformalnych i młodych NGO z powiatu krakowskiego

24 Kwiecień 2017

Do 4 maja trwa nabór w czwartej edycji konkursu FIO Małopolska Lokalnie,

w którym można starać się o 5 tys. zł na realizację społecznych planów i marzeń na terenie woj. małopolskiego.
Program „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Małopolska Lokalnie” kierowany jest do organizacji pozarządowych, które działają nie dłużej niż 30 miesięcy oraz grup nieformalnych i samopomocowych. Aby zwiększyć zaangażowanie obywateli i organizacji pozarządowych działających na terenie woj. Małopolskiego, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przekazało lokalnym operatorom blisko 700 tysięcy złotych na realizację projektów!

Jeśli chcesz się dowiedzieć gdzie i kiedy złożyć wniosek do programu oraz na co koniecznie zwrócić uwagę,

żeby podnieść swoje szanse na zdobycie grantu, zapraszamy 25.04.2017, na godzinę 15.00 do Starostwa Powiatowego w Krakowie, Al. J. Słowackiego 20 (sala 110).
Dowiedz się więcej o programie na stronie:
www.malopolskalokalnie.pl