Marii, Marzeny, Ryszarda
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Świąteczna zbiórka żywności

07 Grudzień 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy!

Pandemia koronawirusa, która zmieniła codzienne życie naszego społeczeństwa, zmusiła również Gminę Krzeszowice do rezygnacji z zaplanowanych na okres świąteczno-noworoczny wydarzeń kulturalnych i integracyjnych. Pomimo, że nie będziemy mogli się spotkać, jak w latach ubiegłych, na Rynku podczas Krzeszowickiego Wigilijnego Stołu, pamiętajmy proszę, nie tylko o swoich najbliższych. W tym szczególnym czasie pomóżmy innym, dzieląc się tym, co podczas przedświątecznych sprawunków kupujemy z myślą o wigilijnym stole w naszych domach.
Wspólnie z Rejonową Spółdzielnią Zaopatrzenia i Zbytu w Krzeszowicach oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zapraszamy do udziału w świątecznej zbiórce żywności w sklepach RSZZ w Krzeszowicach w dniach 12 - 20 grudnia 2020 roku. Miejsca zbiórek: Delikatesy Zdrojowe, Delikatesy Kółko, Superdelikatesy, Delikatesy EXTRA (os. Nowy Świat).

Akcję będziemy prowadzić także na Rynku w Krzeszowicach w sobotę 19 grudnia w godz. 9.00 – 14.00. Z zebranych produktów pracownicy GOPS przygotują paczki dla potrzebujących wsparcia osób i rodzin z naszej gminy.
Żywność z dłuższym okresem ważności i środki czystości prosimy wkładać do specjalnie oznaczonych koszy.

Licząc na Państwa życzliwość, łączę przedświąteczne życzenia zdrowia, wytrwałości i radości w przygotowaniu wigilijnego stołu.

Burmistrz Gminy Krzeszowice
Wacław Gregorczyk