Alfa, Leonii, Tytusa
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

WANDALE ZDEWASTOWALI - MŁODZIEŻ NAPRAWIŁA…

09 Maj 2016

W ubiegłym roku wandale zdewastowali pięknie położony kompleks skalny w lesie nieopodal miejscowości Czerna. W dniu 30 kwietnia 2016 r. podczas wspólnej inicjatywy www.edugrupa.pl, Nadleśnictwa Krzeszowice oraz Gminy Krzeszowice młodzi ludzie z klasy mundurowej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach oraz Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" Krzeszowice wraz ze swoimi przyjaciółmi z Krakowa wspólnymi siłami wyczyścili zdewastowane skały, jak również posprzątali przyległy teren ze śmieci.

Osobiście do sprzątania skał i zbierania śmieci zaangażował się wraz z małżonką burmistrz Wacław Gregorczyk. Anetta Supel, właściciel firmy www.edugrupa.pl, ufundowała darmowy kurs „wspinaczki skałkowej” dla uczestników akcji, a Artur i Dorota Marek, właściciele firmy transportowej AiD Marek Sp.j. z Czernej przygotowali poczęstunek na zakończenie szkolenia.