do góry
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Anieli, Juliana, Przemysława
Strona główna Aktualności

Warsztaty Uczenie się przez całe życie - wspólnie z Funduszami Europejskimi

03 Październik 2019
kategoria:
Aktualności

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A organizuje warsztaty pn. „Uczenie się przez całe życie – wspólnie z Funduszami Europejskimi”.


Warsztaty odbędą się 09 października 2019 r. na Stadionie Cracovii - w Sali Konferencyjnej, przy ulicy Józefa Kałuży 1 w Krakowie, w godzinach 8.30 – 15.30.

Warsztaty skierowane są do przedsiębiorców, osób dorosłych zainteresowanych nabyciem lub rozwinięciem posiadanych umiejętności oraz do osób wracających na rynek pracy.

Celem warsztatów jest upowszechnienie wiedzy z obszaru edukacji i kształcenia się przez całe życie, w tym w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego.
Intencją organizatorów jest połączenie elementów konferencji poprzez zastosowanie krótkich wykładów, prelekcji wprowadzających w tematykę wydarzenia z elementami warsztatów,
podczas których uczestnicy będą mogli pracować m.in. nad diagnozą konkretnych problemów/barier w pozyskiwaniu środków z FE na kształcenie pracowników czy środków na rozwój firmy.
Dzięki obecności specjalistów z Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie,
jak również ekspertów Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., uczestnicy zyskają okazję do bezpośredniego kontaktu, wymiany poglądów, zadawania pytań, konsultacji, możliwości skorzystania z porad na miejscu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a dla osób zainteresowanych dodatkowa atrakcja – możliwość zwiedzania Stadionu Cracovia.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf MARR ulotka_warsztaty uczenie się przez całe życie.pdf 19-10-03 14:48 669.94KB pobierz plik: MARR ulotka_warsztaty uczenie się przez całe życie.pdf