Marii, Marzeny, Ryszarda
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - mamy 61 254,76 zł!

15 Styczeń 2017

Po raz kolejny mieszkańcy gminy Krzeszowice wykazali się wielką życzliwością i hojnością

- zebraliśmy o ponad 13 tys. więcej niż w roku ubiegłym (48 127,51 zł). Na 61 254,76 zł złożyła się zawartość 54 puszek kwestarskich i kwota 363,80 ze sprzedaży gadżetów WOŚP. W puszkach znalazła się także niewielka ilość waluty zagranicznej - jej wartość określi w rozliczeniu końcowym Fundacja WOŚP.

Rekordowe puszki:

- 3 067,07 zł - Natalia Augustynek z OSP Wola Filipowska

- 3 063,33 zł - Aleksandra Pałka z SP Filipowice

- 2 939,54 zł - Gabriela Szczuka z SP Krzeszowice.

25. Finał Welkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej gminie zakończył się Światełkiem do Nieba przy krzeszowickim lodowisku - udział wzięło 10 jednostek OSP. Jako ostatni tradycyjnie rozliczył zbiórkę burmistrz Wacław Gregorczyk, w którego puszce było 2 815,01 zł.

Serdecznie dziękuję wolontariuszom, darczyńcom, komisji przeliczającej puszki oraz wszystkim zaangażowanym i pomagającym w organizacji zbiórki i imprez towarzyszących.

Janina Walkowicz- szef Sztabu WOŚP przy Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach