Alfa, Leonii, Tytusa

Wielkie Odkrywanie Małopolski - zgłoś kandydatów do 3 sierpnia

18 Lipiec 2018

W plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski nagrodzone zostaną:

atrakcje turystyczne, wydarzenia, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty i hotele, miasta i gminy stawiające na turystykę, a także wyjątkowe osoby związane z tą branżą, dla których praca jest pasją. Patronat honorowy nad plebiscytem objął Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego.

Plebiscyt przeprowadzany jest w dwóch etapach. W pierwszym, trwającym do 3 sierpnia br., można zgłaszać kandydatów w poszczególnych kategoriach: atrakcja turystyczna, wydarzenie roku, chata z klimatem (gospodarstwa agroturystyczne), w gościnie (baza noclegowo-wypoczynkowa i ośrodki spa), miejsce niezwykłe (miasto/gmina turystyczna), przewodnik turystyczny roku (nagroda im. dra Mieczysława Orłowicza) oraz małopolska osobowość turystyki. W drugim etapie, który potrwa od 10 sierpnia do 7 września br. do godz. 21.00, na swoich faworytów będzie można oddać głos wysyłając sms.