Jarosława, Marka, Wiki

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

11 Październik 2019

Lokale wyborcze będą czynne w niedzielę, 13 października w godzinach 7.00 – 21.00.

Jak głosować?
Aby zagłosować w lokalu wyborczym, należy się wylegitymować dokumentem tożsamości ze zdjęciem: dowodem osobistym lub paszportem. Otrzymamy wówczas dwie karty do głosowania, na której będą umieszczone listy kandydatów, zgłoszonych przez komitety wyborcze.
Wypełniając kartę do głosowania upewnijmy się, że znak „x” postawiony jest w kratce przy nazwisku tylko jednego kandydata. Tylko taki głos będzie ważny. Kartę z oddanym głosem wrzucamy do urny wyborczej.

Informacja Burmistrza Gminy Krzeszowice z dnia 26 sierpnia 2019 r. o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.