Sergiusza, Teofila, Zyty
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Zakończony remont budynku OSP Dębnik

10 Październik 2017

Skutkiem złożonego przez Referat Planowania Strategicznego i Promocji wniosku o dofinansowanie,

w corocznym konkursie Małopolskie Remizy, organizowanym przez Województwo Małopolskie, nasza gmina otrzymała kolejne wsparcie finansowe na prace remontowo-budowlane w remizie, tym razem w Dębniku. Otrzymane środki pochodzą z dwóch źródeł ponieważ cześć prac dotyczących termomodernizacji dofinansowana jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

W dniu 10 sierpnia 2017 r., Burmistrz Gminy podpisał umowę o dofinansowanie realizacji tego zadania

z Województwem Małopolskim a dnia 29 września 2017 r. - drugą umowę, z WFOŚiGW w Krakowie. Całkowita wartość zadania to 147 868,06 zł. Prace zostały wykonane zgodnie z planem, inwestycja zakończyła się w pierwszych dniach miesiąca października. Remont obejmował:
• Wykonanie izolacji ścian fundamentowych wraz z robotami towarzyszącymi
• Remont pomieszczenia
• Remont pomieszczenia wejściowego i zaplecza
• Remont pomieszczenia garażowego
• Wykonanie i montaż tablicy
• Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
• Ocieplenie ścian wraz z robotami towarzyszącymi
• Ocieplenie stropu.

Projekt jest współfinansowany

ze środków Województwa Małopolskiego, przyznanych przez Sejmik Województwa Małopolskiego, w ramach konkursu Małopolskie Remizy 2017, w kwocie 23 676,00 zł. Zadanie finansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w  kwocie 19 399,00 (https://www.wfos.krakow.pl/).

Agata Motyl
Referat Planowania Strategicznego i Promocji