Agnieszki, Amalii, Czecha

Zapraszamy na zebrania mieszkańców sołectw i osiedli

21 Luty 2017

Jak co roku w końcu zimy i na początku wiosny sołtysi i przewodniczący zarządów osiedli organizują spotkania z mieszkańcami, na których ważnym punktem jest podsumowanie dokonań za rok poprzedni. Zebrania mieszkańców są też okazją do oceny wykonania wydatków jednostek pomocniczych gminy (sołectw, osiedli) według uchwał podejmowanych tradycyjnie jesienią.

Staram się być na wszystkich zebraniach z mieszkańcami. To najlepsza forma kontaktu i dyskusji o tym, co interesuje ludzi. Cykl zimowo – wiosennych spotkań chcemy też wykorzystać do konsultacji zmian w statutach sołectw i osiedli, zaproponowanych w celu usprawnienia pracy. Zachęcam mieszkańców do udziału w zebraniach i rozmawiania o problemach gminy ale też lokalnych środowisk – mówi burmistrz Wacław Gregorczyk.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz