Sergiusza, Teofila, Zyty
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych do PE

06 Marzec 2019

Burmistrz Gminy Krzeszowice informuje, że kandydatów do pracy w obwodowych komisjach wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego

należy zgłaszać w terminie do dnia 26 kwietnia 2019 roku w godzinach pracy Urzędu Miejskiego,  ul. Grunwaldzka 4, Dziennik Podawczy.
Kandydaci zgłaszani są przez Pełnomocników Komitetów Wyborczych lub upoważnione przez nich osoby. Kandydatem do składu komisji może być osoba, która stale zamieszkuje na obszarze województwa, w którym jest zgłaszana do komisji i jest wpisana do stałego rejestru wyborców jednej z gmin na obszarze tego województwa.
Formularze zgłoszeń kandydatów do pracy w komisji oraz oświadczeń o zgodzie na pracę w komisji są do odebrania na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4, tel. 12 - 252-08-90, w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce „wybory do Parlamentu Europejskiego 2019” oraz na stronie internetowej www.krzeszowice.pl.