Agnieszki, Amalii, Czecha

Zmarł Zygmunt Kuchta - Burmistrz Gminy Krzeszowice w latach 1990-1994

24 Styczeń 2017

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Zygmunta Kuchty, Burmistrza Gminy Krzeszowice w latach 1990 – 1994. Składamy Rodzinie, wszystkim bliskim i przyjaciołom słowa szczerych kondolencji, najwyższego współczucia i głębokiego żalu.
W naszej pamięci zapisał się nie tylko jako pierwszy Burmistrz odrodzonego samorządu terytorialnego, lecz także jako architekt i nauczyciel akademicki, Człowiek niezwykłej kultury i życzliwości dla innych, wcielający w życie ideę samorządności oraz troskę o dobro wspólnoty lokalnej.

Cześć Jego pamięci!

Przewodniczący i Radni Rady Miejskiej w Krzeszowicach
Burmistrz Gminy Krzeszowice i Pracownicy Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach
Sołtysi i Przewodniczący Zarządów Osiedli

Krzeszowice, 23 stycznia  2017 r.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona 26 stycznia o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Marcina w Krzeszowicach, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.