Balladyny, Lilli, Mariana

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 Październik 2021

Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom i pracownikom oświaty serdeczne podziękowania za codzienną, tak ważną dla rozwoju i przyszłości dzieci i młodzieży, pracę.
Doceniając rolę, jaką pełnicie Państwo w procesie nauczania i wychowywania młodego pokolenia, życzę, by zawodowe i osobiste zaangażowanie spotykało się ze zrozumieniem i uznaniem ze strony uczniów oraz ich rodziców i opiekunów.
Wszystkim nauczycielom, a także pracownikom administracji i obsługi, pragnę złożyć życzenia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym oraz zadowolenia z każdej chwili spędzonej w szkole. Życzę wytrwałości w roli przewodników na drodze do zdobywania przez uczniów i wychowanków wiedzy oraz satysfakcji z odkrywania i wspierania ich zdolności i talentów.

Burmistrz Gminy Krzeszowice Wacław Gregorczyk
wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego