Bogumiła, Diany, Małgorzaty
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

19 czerwca kończy się nabór zadań do Budżetu Obywatelskiego Małopolski

16 Czerwiec 2017

Na ich realizację w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego przeznaczono aż 8 mln zł.

Każdy Małopolanin, który ukończył 16 rok życia w obrębie swojego miejsca zamieszkania może zgłosić dwa typy zadań – małe lub duże. Zadanie małe to takie, które dotyczy danego powiatu lub miasta Kraków, a jego wartość mieści się w granicach od 50 tys. zł do 100 tys. zł. Do dużych natomiast zaliczyć można te zaplanowane dla co najmniej 2 powiatów położonych w danym subregionie lub Krakowie, a ich wartość nie jest niższa niż 100 tys. zł i wyższa niż 400 tys. Aby zgłosić zadanie małe wystarczy zebrać 30 podpisów poparcia, zadanie duże wymaga zaś aprobaty i podpisu 60-ciu osób.

Chcąc zgłosić pomysł wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia zadania

dostępny on-line na stronie bo.malopolska.pl. Zadanie zgłoszone elektronicznie należy wydrukować, podpisać i w formie papierowej wraz z listą poparcia dostarczyć do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego lub jednej z agend placówki. Liczy się data wpływu.