Erazma, Marianny, Marzeny
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego - warsztaty i nabór wniosków

26 Maj 2017

Na co zwrócić szczególną uwagę przy formalnym zgłaszaniu zadania w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego?

Jak swoje pomysły przelać na papier i uniknąć błędów mogących dyskwalifikować wniosek na etapie formalno-prawnym? Na jakie inicjatywy postawić, by miały szansę na realizację? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci podczas specjalnych warsztatów, które ruszą już 29 maja i odbędą się w każdym subregionie Małopolski.

Przypomnijmy, że w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski na realizację pomysłów mieszkańców we wszystkich 6 subregionach zarząd województwa przeznaczył 8 mln zł. Małopolanie, którzy ukończyli 16 lat mogą zgłaszać własne inicjatywy już od przyszłego poniedziałku do 19 czerwca. Najpóźniej 14 września ogłoszona zostanie pełna lista zadań, na które od 25 września do 13 października swoje głosy będą oddawać mieszkańcy regionu. Wyniki głosowania i zwycięskie projekty poznamy natomiast ostatniego dnia listopada.

Więcej na stronie www.malopolska.pl

Info: UMWM