Hugona, Piotra, Roberty

Czwórbój Ekologiczny

31 Maj 2019

Burmistrz Gminy Krzeszowice zaprasza na Czwórbój Ekologiczny

– cztery edycje konkursu dedykowane Międzynarodowemu Dniu Ziemi, Europejskiemu Dniu bez Samochodu, Europejskiemu Dniu Zrównoważonego Transportu i Dniu Czystego Powietrza!

Jeśli jesteś uczniem klasy 5 – 8 szkoły podstawowej, masz dużą wiedzę z zakresu ekologii, lubisz rozwiązywać testy a rywalizacja daje Ci satysfakcję, weź udział w Czwórboju Ekologicznym. Zadania konkursowe polegają na rozwiązaniu krótkich testów i wybraniu prawidłowych odpowiedzi w ciągu 15 minut.

Konkursy odbędą się 17 czerwca oraz 12, 13 i 15 września na Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach.

Gwarantujemy atrakcyjne nagrody w każdym z konkursów, a osoba, która weźmie udział we wszystkich konkursach i zdobędzie największą liczbę punktów, otrzyma DRONA. Wszystkie szczegóły znajdziesz w Regulaminie konkursu!
Załączniki: REGULAMIN KONKURSU, KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA, KARTA INFORMUJĄCA O SKŁADZIE REPREZENTACJI SZKOŁY
Konkurs organizowany jest przez Gminę Krzeszowice w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM).

Kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz
pdf REULAMIN_CZWÓRBÓJ EKOLOGICZNY.pdf
ilość pobrań: 561