Bogny, Walerii, Witalisa
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Debata "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ"

12 Grudzień 2018

KOMENDANT POWIATOWY  POLICJI W  KRAKOWIE

Szanowni Mieszkańcy
Miasta i Gminy Krzeszowice

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w debacie społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się w dniu :

14 grudnia 2018 roku (piątek) o godz.: 17:00
w Sali Herbowej w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach

Tematem przewodnim debaty będzie stan bezpieczeństwa na terenie miasta Krzeszowice ze szczególnym uwzględnieniem rejonu centrum Rynek, ulice Krakowska, Parkowa, Ogrodowa, Apteczna, Szkolna, Plac Kulczyckiego, Aleja Solidarności oraz przyległe Parki.
Omówione zostaną również aktualne problemy społeczne występujące lokalnie, m.in. zgłaszane za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Celem debaty będzie także zdiagnozowanie bieżących problemów mających związek z bezpieczeństwem mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję lub inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Spotkanie z Państwem z pewnością pozwoli nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać, dzięki czemu określimy i zaplanujemy działania dążące do ich wyeliminowania lub przynajmniej zminimalizowania.
Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w debacie!

Komendant Powiatowy Policji w Krakowie
z up. Komendant Komisariatu Policji w Krzeszowicach