Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Gmina Krzeszowice na podium w Małopolsce pod względem ilości wymienionych źródeł ciepła

26 Październik 2023

Gmina Krzeszowice zajmuje trzecie miejsce w Małopolsce pod względem liczby wymienionych pieców grzewczych w pierwszym półroczu 2023 r.

To dowód na zaawansowane działania podejmowane przez społeczność w kierunku poprawy jakości powietrza i ekologii.
To wyróżnienie jest zarówno zaszczytem, jak i motywacją do dalszych działań związanych z ochroną naszego pięknego środowiska. Gmina Krzeszowice dąży do kontynuowania swojej misji tworzenia warunków sprzyjających ekologicznemu postępowi i zachęca innych do przyłączenia się do tej ważnej inicjatywy.
Burmistrz Gminy pragnie wyrazić swoją wdzięczność wobec społeczności lokalnej za jej zdecydowane zaangażowanie w promowanie bardziej ekologicznych i zrównoważonych rozwiązań grzewczych. Gmina Krzeszowice pozostaje wierna swojemu zobowiązaniu do dalszego podnoszenia jakości życia mieszkańców i ochrony środowiska naturalnego, poprzez współpracę z lokalnymi partnerami i promowanie nowatorskich rozwiązań ekologicznych.

Link do materiału źródłowego: