Bogumiła, Diany, Małgorzaty
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

KARTA SENIORA W GMINIE KRZESZOWICE

05 Czerwiec 2017

Czym jest Ogólnopolska Karta Seniora z lokalną edycją na Krzeszowice?
Decyzję o przystąpieniu Gminy Krzeszowice do lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora Burmistrz Wacław Gregorczyk podjął z myślą o najstarszej grupie mieszkańców. Ogólnopolską Kartę Seniora może otrzymać każda osoba, która ukończyła 60 rok życia. Już niebawem każdy senior z Gminy Krzeszowice będzie mógł ją wyrobić bezpłatnie w Urzędzie Miejskim od ręki. Dzięki niej seniorzy z całej Polski korzystają ze specjalnych ofert przygotowanych przez firmy, które przystępują do programu Ogólnopolska Karta Seniora. Na liście firm honorujących kartę są m.in.: uzdrowiska, sanatoria, ośrodki zdrowotno-medyczne, instytucje kulturalne - kina, teatry i muzea, hotele, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony optyczne. Szczegółowy wykaz można znaleźć poniżej. W Gminie Krzeszowice seniorzy na początek mogą liczyć na zniżki na produkty Melba a także na warsztaty połączone z biesiadą dla grup i zniżki dla klientów indywidualnych na przejażdżkę na koniu w Rancho Artemidy. Instytut Urody Elf oferuje zniżki na pedicure leczniczy, medyczne zabiegi przeciwstarzeniowe i makijaż permanentny. W restauracji Tiffany senior otrzyma rabat na usługę indywidualną lub kawę do deseru gratis. Zniżki na nowe technologie dla osób starszych oferuje także Vasco Electronics z Krzeszowic.
Katalog ten nie jest zamknięty. Zapraszamy do współpracy firmy, przedsiębiorców i organizacje. Uroczysta inauguracja karty zaplanowana jest na obchody Niedzieli dla Zdrowia 25 czerwca na krzeszowickim rynku.

Co zyskują firmy przyjazne seniorom?
Firmy, które są partnerami Ogólnopolskiej Karty Seniora stają się rozpoznawalne wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne. Stają się konkurencyjne w stosunku do innych, którzy karty nie honorują.
Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach, a także umieszczając informację o oferowanej zniżce na stronie internetowej www.glosseniora.pl.

Jak firma może zgłosić się do programu Ogólnopolska Karta Seniora?
Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy – znajdujący się tutaj i odeśle go na adres Stowarzyszenia MANKO ul. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków.

W programie Ogólnopolskiej Karty Seniora jest już 80 000 seniorów, a ofertę specjalną przygotowało dla nich już ponad 700 firm z całej Polski.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz