Floriana, Michała, Moniki

KONSULTACJE TELEFONICZNE W PUNKCIE "PIERWSZY KONTAKT"

14 Kwiecień 2020

Epidemia koronawirusa COVID – 19 spowodowała, że  dotychczasowe usługi świadczone w Punkcie Konsultacyjnym „Pierwszy Kontakt” w Krzeszowicach nie mogą być realizowane w formie bezpośredniej.

W tym trudnym czasie warto sięgnąć po pomoc specjalisty bez wychodzenia z domu, toteż zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pomoc dla mieszkańców Gminy Krzeszowice świadczona jest anonimowo i nieodpłatnie.

Kto może skorzystać z konsultacji?
Osoby z problemem alkoholowym.
Osoby z problemem narkomanii.
Osoby doświadczające przemocy w rodzinie.
Osoby, w rodzinach których występuje problem alkoholowy, narkomanii lub przemocy.

Jak można zapisać się na konsultację?
Zapisy prowadzi: Pełnomocnik Burmistrza ds. Przeciwdziałania Uzależnieniom i osoba pierwszego kontaktu pod numerem telefonu: 12 282 01 00, poniedziałek: godz. 11.00 – 15.00, od wtorku do piątku: godz. 9.00– 13.00

Konsultacje telefoniczne odbywać się będą:
- instruktor terapii uzależnień: poniedziałek godz. 16.00 - 20.00
- konsultant ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie: poniedziałek godz. 16.00 - 20.00
- psycholog: drugi wtorek miesiąca godz. 9.00  – 13.00,  czwarty wtorek miesiąca godz. 15.30  – 19.30
- prawnik: trzeci  czwartek miesiąca godz. 15.00 – 18.00
Wstępnie planuje się, że konsultacje drogą telefoniczną będą trwać do czasu ustąpienia zagrożenia koronawirusem, a godziny dyżuru dostosowane będą do bieżącej sytuacji.
Zastrzegamy możliwość zmiany dni i godzin konsultacji.