Józefa, Lubomira, Ramony

Kierunek Kariera - porady zawodowe w krzeszowickiej bibliotece

24 Luty 2017

8 i 22 marca w czytelni Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzeszowicach

będzie można skorzystać z porad zawodowych, jakie od początku 2017 roku są organizowane w ramach projektu „Kierunek Kariera”.
Projekt „Kierunek Kariera”, który zainicjowano w Małopolsce w ubiegłym roku ma zachęcać osoby pracujące do korzystania z bezpłatnych porad zawodowych i zwracać ich uwagę na konieczność stałego rozwoju edukacyjnego i zawodowego
Projekt "Kierunek Kariera" jest finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Do 2023 roku dzięki tym środkom uda się przeszkolić nawet 25 tys. pracowników. „Kierunek Kariera” to jedyny w Małopolsce projekt oferujący dofinansowanie do szkoleń w postaci bonów szkoleniowych, który jest skierowany do osób indywidualnych. Jest to też jedyny w Polsce projekt tego typu o tak dużym zasięgu. Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczył na ten cel prawie 90 mln zł.

Szczegółowe informacje i umawianie spotkań z doradcą