Bogumiła, Diany, Małgorzaty
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Martin Matejicek najlepszy w Miękini

25 Maj 2017

W I – II Rundzie Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski „Trial”, Pucharze Polski „Trial” i Classic Trial rozegranych w dniach 20 - 21 maja 2017 roku w Miękini

wzięła udział rekordowa ilość 103 zawodników. W klasyfikacji generalnej zwyciężył jeden z najlepszych zawodników czeskich Martin Matejicek, reprezentujący w br. barwy TMSM „Sparta” Wrocław, przed ubiegłorocznym Mistrzem Polski Trial Gabrielem Marcinów z AMK Gliwice. W klasyfikacji klubowej Mistrzostw Polski wygrał zespół AMK „Gorce” Nowy Targ przed KKCiM „Smok”, a w Pucharze Polski Trial zespół KKCiM „Smok” przed AMK „Gorce” Nowy Targ, co nie było niespodzianką, gdyż są to aktualnie dwa najsilniejsze kluby w Polsce w dyscyplinie „TRIAL”.

Impreza odbyła się pod patronatem Burmistrza Gminy Krzeszowice Wacława Gregorczyka,

który wspólnie z Przewodniczącym Rady Miejskiej Adamem Godyniem, Zastępcą Burmistrza Witoldem Kulczyckim i Radnym Rady Miejskiej w Krzeszowicach Bogdanem Kurdzielem wzięli udział w uroczystym zakończeniu zawodów i wręczeniu zwycięzcom okolicznościowych pucharów.
Sędzia główny zawodów Pan Tadeusz Luberda bardzo wysoko ocenił zarówno stronę organizacyjną, jak i sportową imprezy, podkreślając duży wkład pracy organizatorów we wzorowe przygotowanie zawodów.

Oficjalne wyniki można znaleźć na stronie: https://www.pzm.pl/trial/trial-wyniki-2017-runda-01-02-krzeszowice

Info: PZM Kraków

Fot.: Dariusz Kowalski