Celestyny, Iwony, Piotra
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Nabór wniosków - odbiór wyrobów zawierających azbest

15 Maj 2017

Burmistrz Gminy Krzeszowice ogłasza nabór wniosków na odbiór, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Krzeszowice.

Wnioski można składać do 30 września 2017r. na dzienniku podawczym Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach ul. Grunwaldzka 4.
Jeżeli finansowanie ma dotyczyć usunięcia wyrobów zawierających azbest, które do dnia złożenia wniosku nie zostały zdemontowane, Wnioskodawca zobowiązany jest do sporządzenia:
- OCENY stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest

Po wykonaniu prac związanych z demontażem Wnioskodawca winien dokonać przekwalifikowania wniosku, składając:
- INFORMACJĘ O WYKONANYM DEMONTAŻU POSZYCIA DACHOWEGO

Dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Gospodarki Komunalnej w Krzeszowicach, Plac Franciszka Kulczyckiego 1, segment A, pokój nr 4, lub pod nr telefonu 12 252-08-21.

UWAGA!!! Wnioski będą realizowane według kolejności zgłoszeń oraz w ramach posiadanych środków finansowych.

Kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz