Floriana, Michała, Moniki

Nagrody na sesji Rady Miejskiej

28 Wrzesień 2018

Sesja Rady Miejskiej w czwartek 27 września rozpoczęła się wręczeniem Stanisławie Grzędzie medalu Zasłużony dla Gminy Krzeszowice,

przyznanego przez burmistrza Wacława Gregorczyka w uznaniu  wieloletniej pracy w samorządzie gminnym i powiatowym.

Wrzesień to także czas przyznawania uczniom Stypendium Burmistrza Gminy Krzeszowice za wybitne osiągnięcia naukowe w poprzednim roku szkolnym.

Stypendium I stopnia otrzymali: Dominika Ferfecka, w roku szkolnym 2017/2018 uczennica Oddziałów Gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach.

Stypendium II stopnia otrzymali: Magdalena Chmiest - w roku szkolnym 2017/2018 uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Krzeszowicach, Blanka Banach - w roku szkolnym 2017/2018 uczennica Oddziałów Gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach i Michał Kolka - w roku szkolnym 2017/2018 uczeń Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej.

Burmistrz Wacław Gregorczyk i przewodniczący Adam Godyń uhonorowali także, jak co roku, wyróżniających się szefów jednostek pomocniczych gminy: Beatę Głąb - sołtysa Filipowic oraz Adama Tarnowskiego - przewodniczącego Zarządu Osiedla Żbik, którzy zostali nominowani decyzją Gminnego Koła Sołtysów i Przewodniczących Zarządów Osiedli.