Floriana, Michała, Moniki

Podziękowanie za Krzeszowicki Koszyk Wielkanocny

10 Kwiecień 2017

Szanowni Państwo,
Niedziela Palmowa to w polskiej tradycji wyjątkowy dzień w przygotowaniu do Świąt Wielkiej Nocy. Już po raz drugi spotkaliśmy się na Rynku podczas Krzeszowickiego Wielkanocnego Koszyka, wydarzenia łączącego konkurs palm wielkanocnych i regionalnych potraw świątecznych, zbiórkę żywności z warsztatami plastycznymi, poszukiwaniem Wielkanocnego Zajączka, degustacją potraw i kiermaszem wiosennym.
Dziękuję Państwu za liczny i aktywny udział w tym spotkaniu, przygotowanie pięknych tradycyjnych palm i życzliwość, dzięki której żywnością i środkami czystości wypełniliśmy wspólnie trzy duże kosze. Te produkty a także zebrane w ostatnich dniach w sklepach RSZZ w Krzeszowicach przed świętami trafią do osób i rodzin potrzebujących wsparcia.

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego spotkania świątecznego składam:
Proboszczom krzeszowickich parafii
Kołom Gospodyń Wiejskich z naszej gminy
Rejonowej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu w Krzeszowicach
Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej i Pracownikom Urzędu Miejskiego

Życzę wszystkim Państwu wspaniałych, radosnych i zdrowych Świat Wielkiej Nocy.

Burmistrz Gminy Krzeszowice
Wacław Gregorczyk