Brunony, Sławomira, Wery

Remont dróg gminnych

15 Lipiec 2021

8 lipca 2021 roku został podpisany protokół odbioru robót budowlanych

zadania pn. „Remont dróg gminnych w miejscowościach Miękinia, Nawojowa Góra i Rudno”, które wykonała firma Tranzit Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Lubachowy. Wartość robót wyniosła 73 262,36 zł. Środki finansowe pochodziły z budżetu Gminy Krzeszowice (w tym środki sołeckie).
Zakres rzeczowy obejmował:
1) przebudowę drogi gminnej usytuowanej na dz. nr 952 w miejscowości Miękinia - wyprofilowanie i wyrównanie istniejącej podbudowy z nadaniem odpowiednich spadków oraz ułożenie nawierzchni bitumicznej na odcinku 100 mb. Wartość: 19 598,21 zł.
2) przebudowę drogi gminnej usytuowanej na dz. nr 891/3 (ul. Buczyna) w miejscowości Nawojowa Góra - wyprofilowanie i wyrównanie istniejącej podbudowy z nadaniem odpowiednich spadków oraz ułożenie nawierzchni bitumicznej na odcinku 110 mb. Wartość: 37 330,00 zł.
3) remont drogi gminnej usytuowanej na dz. nr 264 w miejscowości Rudno - wymiana nawierzchni asfaltowej jezdni, regulacja wysokościowej infrastruktury podziemnej (włazy studzienek kanalizacyjnych, wpustowych oraz zaworów  wodociągowych i gazowych) na odcinku 100 mb. Wartość: 16 334,15 zł.

WIT UMK