Celestyny, Iwony, Piotra

Ścieżka rowerowa w Woli Filipowskiej zakończona

28 Kwiecień 2020

24 kwietnia 2020 r. zakończono i odebrano inwestycję

pn. „ Współpraca międzygminna na rzecz niskoemisyjnej i zrównoważonej mobilności mieszkańców – budowa ścieżek oraz tras rowerowych na terenie gminy Krzeszowice”.

Zakres zadania obejmował opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie ścieżki rowerowej w Woli Filipowskiej o długości  1 232,75 m wraz z niezbędną infrastrukturą i dwoma miejscami obsługi rowerzystów. Wyposażenie tych miejsc to m.in.: wiaty, tablice informacyjno-edukacyjne, stojaki na rowery, miejsce do siedzenia, stacja naprawy rowerów i lampa hybrydowa z zasilaniem solarno-wiatrowym.
Wartość inwestycji: 1 620 350,00 zł. Całkowite dofinansowanie do projektu dla gminy Krzeszowice wynosi 1 202 476,32 zł ze środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Wykonawca: Firma Budowlana BRUKMAN Roman Staroń z Krzeszowic.

WIT UMK